Wywiady

Nikon Z9 w praktyce okiem Adama Nurkiewicza

Andrzej Grudzień / 17.11.2021

Poznajmy najważniejsze możliwości flagowego Nikona Z9 razem z Adamem Nurkiewiczem, który miał okazję testować nowy aparat jeszcze przed premierą. Wspólnie omawiamy zastosowanie Nikona Z9 w fotografii sportowej. Adam przedstawił jego parametry i funkcje, szybkość oraz innowacyjność. Wskazujemy zarówno zalety, jak i wady.

Rozdzielczość 45 Mpix, wideo 8K 60 kl./s, brak mechanicznej migawki – to tylko niektóre z cech nowego flagowego bezlusterkowca Nikon Z9. Więcej o najciekawszych cechach aparatu pisaliśmy w osobnym artykule: Nikon Z9 w naszych rękach. 9 rzeczy, które warto o nim wiedzieć. Tymczasem zapraszamy na ponad godzinną rozmowę z osobą, która miała okazję fotografować tym bezlusterkowcem.

Nikon Z9

Kup teraz
Fotoforma

Andrzej Grudzień

Rocznik 73, fotograf z dyplomem, który nigdy nie był potrzebny w pracy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Fotografia jest jego pasją i sposobem na życie. Od ubiegłego roku prowadzi dla słuchaczy Studium Fotografii ZPAF w Warszawie zajęcia z fotografii analogowej. Bloger, vloger, organizator licznych szkoleń i warsztatów fotograficznych. Andrzej Grudzień swój projekt artystyczny „Przewidoczni” prezentował w 2011 roku na indywidualnej wystawie w Warszawie. Od tego czasu brał udział w wielu wystawach zbiorowych w Polsce i zagranicą.

Więcej w kategorii: Wywiady

Wywiady

Zbigniew Furman: portret autorski i fotografia dzieł sztuki [wywiad]

Polecamy

Zabrałem DJI Action 2 na rower w góry. Praktyczny test nowej kamery sportowej

Wywiady

Wszystko o wydrukach i odbitkach fotograficznych. Rozmawiałem z Piotrem Olekiem

Rzetelne testy naszych specjalistów

Poradniki

3 powody, dlaczego warto wybrać karty pamięci Angelbird

Testy

4 powody, dla których Fujifilm X-T4 to mistrz uniwersalności

Testy

Canon EOS 6D Mark II i EF 100 mm f/2.8 L Macro IS USM to optymalny zestaw do zdjęć stomatologicznych

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco